Diğer Manşetler
River Plaza
River Plaza
Süper Marka
Süper Marka
 ozdilekteyim.com

Perakende sektöründeki tecrübesini dijital ortama da taşıyan Özdilek; Bursa da yeni yatırımını faaliyete geçirerek, Bursa’ya market ürünlerinde ozdilekteyim.com sitesi ile e-ticaret alanında da  hizmet vermeye başladı. 15.000’den fazla farklı market ürünü ile sektörünün en çok ürün çeşitliliğine sahip olan ozdilekteyim.com; yoğun ve zamanın artık çok değerli olduğu günümüz çağında alışverişlerinizde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Taze gıdalardan temizlik ürünlerine, içeceklerden bakliyatlara kadar evinizin tüm temel ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ozdilekteyim.com; en az 50 TL’lik alışveriş ile tüm ürünlerinizi sizin belirleyeceğiniz saat aralığında ücretsiz olarak kapınıza teslim imkanı sağlamaktadır.

Her an, her yerde alışveriş kolaylığı sağlayan Özdilek’in bu yeni adresi ozdilekteyim.com da; ister direkt site içerisinde kredi kartı ile ister kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı sağlanmakta, kredi kartı ile ödeme yapılıp iade yapılma durumlarında ise iade tutarı karta geri yüklenmektedir. Ayrıca ozdilekteyim.com adresinden yaptığınız tüm alışverişlerde Özdilek hipermarketlerinde geçerli olan tüm kampanyalardan da yararlana bilmektesiniz.

Özdilek kalite ve güvencesi aynı zamanda artık ozdilekteyim.com da.

ozdilekteyim.com çok yakında Özdilek Alışveriş Merkezlerinin olduğu tüm illere ve mağaza ürünleri ile de tüm Türkiye’ye hizmet verecektir.

Kullanım ve Koşullar   Gizlilik ve Güvenlik